22 810 00 02

Gale, bankiety i inne eventy firmowe to stały element funkcjonowania każdego biznesu. Pomożemy Ci zorganizować niezapomnianą imprezę dla pracowników, ale także konferencje, targi i spotkania, dzięki którym zadbasz o zewnętrzny wizerunek firmy na szeroką skalę.

Doświadczona agencja eventowa – dlaczego warto z niej skorzystać?

Dobrze zorganizowane targi branżowe czy sprawnie poprowadzona konferencja to wspaniała okazja do rozwoju kompetencji, wymiany doświadczeń, pozyskania nowych klientów i partnerów biznesowych. To także ogromne wyzwanie dla organizatora, który w jednym miejscu i czasie musi przeprowadzić wiele różnych wydarzeń. To ważne zadanie można zlecić pracownikom lub powierzyć fachowcom, którzy oprócz doświadczenia posiadają także odpowiednie zaplecze techniczne oraz bazę partnerów oferujących wysokiej jakości usługi.

 

Od lat organizujemy eventy na terenie Warszawy i całego kraju oraz Europy. Działamy kompleksowo, dlatego nasza agencja eventowa wspiera klientów zarówno na etapie wyboru scenografii czy budowania programu wydarzenia, jak i organizacji prac montażowych oraz logistyki imprezy.

Eventy firmowe:
targi, konferencje, dni otwarte

Eventy firmowe to doskonały sposób na uczczenie rocznicy firmy, wprowadzenie nowego produktu czy integrację pracowników. Naszą receptą na sukces jest unikalny pomysł oraz oprawa dopasowana do zakładanego budżetu. Z przyjemnością zorganizujemy wystawny bankiet połączony z występami gwiazd muzycznych i kabaretowych, ale potrafimy także znaleźć pomysł na wykreowanie niepowtarzalnej atmosfery podczas mniej formalnych spotkań biznesowych.

Poszukujesz zaufanego partnera, który pomoże Ci w zorganizowaniu profesjonalnego eventu? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02

e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)