22 810 00 02

Event zorganizowany ze smakiem? Doskonała obsługa i fantastyczne jedzenie sprawia, że nasze eventy firmowe cieszą się wielkim uznaniem uczestników.

Perfekcyjnie przygotowane menu to jeden z najważniejszych punktów każdej imprezy. Jedzenie powinno nie tylko wybornie smakować, ale także przykuwać spojrzenia eleganckim i kuszącym wyglądem. Rosnące zainteresowanie kulinariami sprawia, że ludzie przykładają coraz większą wagę do tego, co jedzą, a ich oczekiwania rosną.

Catering bankietowy

Nawet najbardziej luksusowe przyjęcie nie zrobi dobrego wrażenia, jeśli goście opuszczą salę bankietową głodni lub menu nie trafi w ich gust. Podstawą do przygotowania odpowiedniego menu jest zatem poznanie preferencji uczestników. Serwowane potrawy powinny wpisywać się także w temat imprezy oraz jej charakter – wymyślne dania sprawdzą się przy stole, ale podczas standing party zdecydowanie lepiej, jeśli gości zaskoczą pomysłowe przekąski typu finger food. Nasza agencja eventowa doskonale orientuje się w kulinarnych trendach dominujących w Warszawie i innych europejskich stolicach. Nie boimy się sięgać także po inspiracje kuchnią tajską, japońską czy chińską.

Catering piknikowy

Street food, zdrowe przekąski, dania z grilla. Znamy sprytne sposoby na to, aby zadbać o dobre jedzenie nawet w plenerowych warunkach. Regionalne produkty, lokalne przysmaki, świeże mięso, owoce i warzywa – wiemy, jak ważna jest jakość produktów, dlatego korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych podwykonawców. Coraz więcej osób stosuje też różnego rodzaju diety, dlatego w zależności od potrzeb nasza firma eventowa przygotowuje menu wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe. Oprócz klasycznego cateringu na nasze eventy zapraszamy także food trucki czy innego rodzaju plenerowe punkty gastronomiczne.

Poszukujesz zaufanego partnera, który pomoże Ci w zorganizowaniu profesjonalnego eventu?
Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02

e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)