22 810 00 02

W Potris doskonale wiemy, jak duże znaczenie dla budowania wizerunku firmy może mieć dobrze zorganizowany event. Jako profesjonalna agencja eventowa dokładamy wszelkich starań, aby zachować jak najwyższą jakość oferowanych usług w oparciu o inspirujące pomysły.

Działamy z pomysłem!
Kreatywna agencja eventowa – Warszawa

Podstawą każdego wydarzenia jest unikalny i kreatywny scenariusz, dzięki któremu impreza nabiera niepowtarzalnego klimatu. Nie ma lepszego sposobu, aby dać się zapamiętać. Dlatego w Potris dokładamy wszelkich starań, aby każde z wydarzeń realizowanych przez naszą agencję eventową w Warszawie i na terenie całego kraju stało się niezapomnianym przeżyciem dla uczestników oraz najlepszą wizytówką dla naszego klienta.

 

Outdoor i organizacja imprez masowych

Zaawansowana technologia eventowa oraz rozbudowane zaplecze sprzętowe pozwala nam na organizowanie prestiżowych eventów plenerowych: koncertów, festynów, pikników z pokazami scenicznymi. Wiele spośród wydarzeń, które organizuje nasza agencja eventowa, ma charakter masowy. Dokładnie znamy obowiązujące przepisy, a zorganizowanie sprawnie przebiegającej imprezy, która jednocześnie uwzględni wszelkie obowiązujące regulacje prawne, nie stanowi dla nas problemu.

Eventy firmowe indoor
i wydarzenia dla dzieci

Świetnie czujemy się także w organizacji eventów typu indoor. Na swoim koncie mamy wiele targów, konferencji czy jubileuszy firmowych, których realizacja zakończyła się sukcesem. W przygotowaniu prestiżowych imprez ogromnie pomaga nam bogate zaplecze sprzętu i akcesoriów eventowych. Naszym klientom oferujemy nie tylko nowoczesne urządzenia, ale także wykwalifikowany zespół fachowców, który zadba o profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo.

 

Uwielbiamy wyzwania, o czym świadczy odwaga w realizowaniu nawet najbardziej niestandardowych imprez, a także zamiłowanie do wydarzeń sportowych. Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Potris to jedna z najbardziej wyspecjalizowanych w organizacji imprez sportowych agencji eventowych w Warszawie. Zawody, turnieje czy olimpiady sportowe wsparte naszym programem i niebanalnymi atrakcjami to świetny sposób na integrację zespołu czy promocję zdrowego stylu życia. 

Poszukujesz zaufanego partnera, który pomoże Ci w zorganizowaniu profesjonalnego eventu? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02

e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)