22 810 00 02

Organizacja eventów razem z Potris to nie tylko profesjonalne przygotowanie każdej imprezy, ale także dostęp do pełnego zaplecza technicznego.

Konstrukcje sceniczne i oświetlenie

Kreatywność to postawa, jednak aby wcielić pomysły w życie, potrzebny jest także odpowiedni sprzęt. Oferujemy wynajem scen i podestów ze wszelkimi atestami zapewniającymi ich bezpieczeństwo. Pomagamy wybrać najbardziej optymalne konstrukcje techniczne, a także przygotować odpowiednie oświetlenie, które w połączeniu sprawią, że event stanie się prawdziwym widowiskiem.

Nagłośnienie

Konferencja, kulinarne show, piknik – wszystkie eventy firmowe, a w szczególności organizacja imprez masowych, wymagają profesjonalnego nagłośnienia. Sprzęt muzyczny dobieramy, uwzględniając miejsce i charakter imprezy oraz potrzeby artystów lub konferansjera. Nieodłączną częścią spotkań biznesowych coraz częściej są także pokazy multimedialne, które powinny być nie tylko efektowne, ale także niezawodne. Nasza agencja eventowa zadba, aby wszelkie wystąpienia i prezentacje przebiegły zgodnie z planem.

Powierzchnie namiotowe

Od lat realizujemy eventy w Warszawie, ale i w wielu innych zakątkach Polski. Posiadamy doświadczenie zarówno w imprezach typu indoor, jak i organizacji eventów outdoorowych. Pikniki, festyny czy zawody sportowe to popularny sposób na integrację pracowników bądź promocję firmy w okresie wiosenno-letnim. Zaaranżujemy w pełni funkcjonalną przestrzeń namiotową umożliwiającą przeprowadzenie warsztatów, poprowadzenie punktów informacyjnych czy realizację pokazów scenicznych pod gołym niebem.

Eventy firmowe, a w szczególności targi, wymagają przygotowania punktów wystawienniczych i szczegółowego rozplanowania przestrzeni. Tworzymy przemyślane koncepcje, jak również odpowiadamy za wynajem mebli i akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy.

Poszukujesz zaufanego partnera, który pomoże Ci w zorganizowaniu profesjonalnego eventu? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02

e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)