22 810 00 02

Najmłodsi uczestnicy eventów firmowych zasługują na szczególną uwagę. Nasi animatorzy z przyjemnością zadbają o ich uśmiech i zapewnią warunki do bezpiecznej zabawy.

Dmuchańce i inne atrakcje

Strefa dzieci to bez wątpienia jedno z najbardziej kolorowych miejsc, wypełnionych chichotami i dziecięca wrzawą. Tworzą ją starannie przygotowane stanowiska warsztatowe, pokazy sceniczne i cyrkowe oraz hit każdego wydarzenia dla dzieci – dmuchańce!

Kochamy najmłodszych za ich niespożytą energię, dlatego w naszej strefie dziecka nie brakuje atrakcji, które pozwolą maluchom na ruch i zabawę pełną ekspresji. Popularne dmuchańce, czyli wypełnione powietrzem zamki i zjeżdżalnie, to gwarancja fantastycznych emocji zakończonych miękkim lądowaniem. Kolorowe warkoczyki, bajkowa charakteryzacja na twarzy czy giga bańki unoszące się dookoła to kolejne niespodzianki, o których żadna agencja eventowa organizująca wydarzenia dla dzieci nie może zapomnieć.

 

Warsztaty i pokazy artystyczne

Świat dziecięcej wyobraźni jest tak bogaty, że nierzadko potrafi wprawić w zdumienie. Dlatego pragniemy rozwijać kreatywność dzieci podczas warsztatów. Zapraszamy najmłodszych na spotkania plastyczne, florystyczne, kulinarne, zajęcia taneczne, sztuki walki i wiele innych warsztatów z pogranicza nauki i rozrywki.

Na najmłodszych czekają także niezapomniane pokazy artystyczne. W naszym zespole nie brakuje animatorów o cyrkowych umiejętnościach, którzy ochoczo sięgają po szczudła czy bawią się w kalambury. Brzuchomówca, fakir, klown, iluzjonista – kogo z nich chciałbyś zaprosić na swój event?

Nasza agencja eventowa organizuje co roku liczne wydarzenia dla dzieci w Warszawie i na terenie całego kraju. Posiadamy szeroki program atrakcji, który dopasujemy do tematu Twojej imprezy. Kolorowe dmuchańce, stanowiska warsztatowe, teatrzyki i animacje ożywią eventy firmowe dla dorosłych, w których wydzielona zostanie specjalna strefa dla dzieci, jak i pomogą w przygotowaniu wydarzenia dedykowanego wyłącznie najmłodszym, takiego jak Dzień Dziecka, andrzejki, mikołajki czy niezapomniany bal przebierańców.

Poszukujesz zaufanego partnera, który pomoże Ci w zorganizowaniu profesjonalnego eventu? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02

e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)