22 810 00 02

Występ gwiazdy potrafi zadziałać jak magnes i stać się najważniejszym punktem każdej imprezy. Pragniesz rozśmieszyć gości kabaretowymi skeczami lub przygotować fantastyczne muzyczne show? Niezależnie, jaką formę pokazów scenicznych wybierzesz, zadbamy, aby goście bawili się na najwyższym poziomie!

Profesjonalni konferansjerzy

Zacznijmy od konferansjera. Takiego, który przyciąga uwagę i zupełnie spontanicznie potrafi rozbawić gości dowcipem lub zwrócić ich uwagę ciekawą anegdotką. Zadbamy, aby Twoja impreza od początku do końca przebiegała bez zarzutu, a co więcej–została naprawdę mile zapamiętana. Konferansjerzy, z którymi współpracujemy, doskonale znają się na swoim fachu i mają stalowe nerwy, dlatego nawet jeśli wydarzy się coś zupełnie nieprzewidzianego, wybrną z każdej sytuacji z klasą!

Kabarety i stand-up

Zależy Ci, aby goście opuścili wydarzenie z uśmiechem? Potris to agencja eventowa, która doskonale wie, jak zadbać o doskonałą atmosferę! Występy kabaretowe to niezawodny sposób, aby rozśmieszyć publiczność w każdym wieku. W naszym portfolio znajdziesz eventy firmowe przygotowywane dla przedstawicieli wielu branż, w tym realizowane w Warszawie dla Kancelarii Prezydenta czy Sejmu RP. Każdorazowo weryfikujemy program występu, aby nikt nie poczuł się urażony, nawet jeśli formą występu, którą wybierzesz, będzie niezwykle modny i kontrowersyjny stand-up!

Poszukujesz zaufanego partnera, który pomoże Ci w zorganizowaniu profesjonalnego eventu? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02

e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)