22 810 00 02

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Rekreacji i Sportu Potris to agencja eventowa, w której kreatywne pomysły łączą się z profesjonalnym przygotowaniem i kompleksową obsługą.

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy zarówno kompetencje, jak i odpowiednie zaplecze techniczne, aby kompleksowo zająć się przygotowaniem nawet najbardziej niestandardowego przedsięwzięcia. Potrafimy połączyć kreatywność ze zdrowym rozsądkiem tak, aby priorytetem pozostały bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług. W Potris wiemy, że powierzasz nam swój wizerunek, i dbamy, abyś mógł spać spokojnie!

RADOŚĆ

Eventy firmowe są po to, by cieszyć, dlatego zadowolenie uczestników zawsze będzie największą miarą naszego sukcesu. Czasem nawet niewielki błąd może sprawić, że impreza przygotowywana z rozmachem okaże się kompletną klapą. Szczegółowo zaplanowany i sprawnie przeprowadzony event to podstawa, na bazie której tworzymy wyjątkową atmosferę i niezapomniane wspomnienia.

DOŚWIADCZENIE

Nasza agencja eventowa funkcjonuje w branży od 2001 r. Wartość, jaką stanowi doświadczenie, powinna być jednak mierzona nie tylko ilością lat, ale przede wszystkim jakością realizowanych projektów. Swoim zaufaniem obdarzyły nas firmy i instytucje takie jak: Kancelaria Prezydenta RP, Sejm i Senat RP, Telekomunikacja Polska, PZU, PKO BP czy PGNiG, dla których mieliśmy przyjemność zorganizować spektakularne eventy w Warszawie oraz na terenie całego kraju.

 

Przez lata udało nam się wypracować ogromną bazę sprawdzonych partnerów biznesowych i podwykonawców z różnych branż oraz zbudować świetnie wyposażone zaplecze techniczne i sprzętowe, aby dziś móc zapewnić naszym klientom w pełni kompleksową obsługę. 

 

Koncerty, targi, konferencje, zawody sportowe, organizacja imprez masowych oraz eventy firmowe – jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi, by stawić czoła najśmielszym oczekiwaniom!

Poznaj Nas

Sylwia Świderska

Sylwia Świderska

Office Manager

Mateusz Kładź

Mateusz Kładź

Logistics Manager

tel. 500119592

NASZE DOŚWIADCZENIE

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02

e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)