22 810 00 02

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki, Rekreacji i Sportu Potris to agencja eventowa, w której kreatywne pomysły łączą się z profesjonalnym przygotowaniem i kompleksową obsługą.

BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy zarówno kompetencje, jak i odpowiednie zaplecze techniczne, aby kompleksowo zająć się przygotowaniem nawet najbardziej niestandardowego przedsięwzięcia. Potrafimy połączyć kreatywność ze zdrowym rozsądkiem tak, aby priorytetem pozostały bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług. W Potris wiemy, że powierzasz nam swój wizerunek, i dbamy, abyś mógł spać spokojnie!

RADOŚĆ

Eventy firmowe są po to, by cieszyć, dlatego zadowolenie uczestników zawsze będzie największą miarą naszego sukcesu. Czasem nawet niewielki błąd może sprawić, że impreza przygotowywana z rozmachem okaże się kompletną klapą. Szczegółowo zaplanowany i sprawnie przeprowadzony event to podstawa, na bazie której tworzymy wyjątkową atmosferę i niezapomniane wspomnienia.

DOŚWIADCZENIE

Nasza agencja eventowa funkcjonuje w branży od 2001 r. Wartość, jaką stanowi doświadczenie, powinna być jednak mierzona nie tylko ilością lat, ale przede wszystkim jakością realizowanych projektów. Swoim zaufaniem obdarzyły nas firmy i instytucje takie jak: Kancelaria Prezydenta RP, Sejm i Senat RP, Telekomunikacja Polska, PZU, PKO BP czy PGNiG, dla których mieliśmy przyjemność zorganizować spektakularne eventy w Warszawie oraz na terenie całego kraju.

 

Przez lata udało nam się wypracować ogromną bazę sprawdzonych partnerów biznesowych i podwykonawców z różnych branż oraz zbudować świetnie wyposażone zaplecze techniczne i sprzętowe, aby dziś móc zapewnić naszym klientom w pełni kompleksową obsługę. 

 

Koncerty, targi, konferencje, zawody sportowe, organizacja imprez masowych oraz eventy firmowe – jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi, by stawić czoła najśmielszym oczekiwaniom!

Poznaj Nas

Mateusz Radej

Mateusz Radej

Event Manager

Malwina Jędrzejewska

Malwina Jędrzejewska

Marketing Manager

Sylwia Świderska

Sylwia Świderska

Office Manager

Mateusz Kładź

Mateusz Kładź

Logistics Manager

tel. 512586504

Rafał Kalinowski

Rafał Kalinowski

Logistics Specialist

NASZE DOŚWIADCZENIE

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02
tel.: +48 512 586 503
tel.: +48 500 119 593
e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)