22 810 00 02

Sportowa rywalizacja doskonale sprawdza się podczas eventów firmowych. Organizujesz turniej dla przedstawicieli różnych branż i stanowisk, sportowe rozgrywki dla pracowników, a może piknik pełen rekreacyjnych atrakcji dla rodzin z dziećmi? Nasza agencja eventowa specjalizuje się w sportowych atrakcjach, dlatego możesz na nas polegać!

Zawody i turnieje sportowe

W ofercie posiadamy aż kilkadziesiąt dyscyplin sportowych przeznaczonych dla uczestników o różnych stopniach zaawansowania, spośród których z pewnością wybierzesz te najlepiej dopasowane do okazji. Każdego roku z naszych usług korzysta wiele firm, szkół i ośrodków młodzieżowych, zainteresowanych organizacją eventów o charakterze sportowym.

Rozgrywki piłki nożnej czy siatkówki oraz innych gier zespołowych zorganizowane na prawdziwym boisku z pewnością okażą się fantastyczną zabawą i wspaniałym widowiskiem. Zaaranżujemy profesjonalne zaplecze sportowe, ale także doskonale zaopatrzoną strefę kibica oraz dodatkowe atrakcje, które uświetnią wydarzenie sportowe.
Spływy kajakowe i pontonowe to modny sposób na urozmaicenie imprez firmowych ukierunkowanych na doskonalenie pracy zespołowej. Konieczność wspólnego wiosłowania uczy współpracy, a dotarcie do celu wymaga wyłonienia lidera, który skutecznie pokieruje innymi członkami grupy. Świetnym sposobem na zintegrowanie pracowników jest też odrobina współzawodnictwa.

Popularną forma promocji zdrowego stylu życia są także biegi oraz rajdy rowerowe organizowane zarówno w płaskim terenie, jak i na wzniesieniach, a także gry miejskie czy zawody na orientację. Zajmiemy się nie tylko przygotowaniem terenu, aby zapewnić bezpieczny przebieg imprezy, ale także sprawnym przeprowadzeniem zapisów, wydaniem pakietów startowych, obsługa techniczna i serwisem oraz kompleksową organizacją imprezy.

Trofea sportowe i gadżety

Nie ma wydarzenia sportowego bez medali. Nasza agencja eventowa zadba, aby rozdane trofea sportowe oraz gadżety były fantastyczną pamiątką z imprezy. Statuetki, koszulki, breloki i inne drobne akcesoria, które zostają przekazane uczestnikom podczas wydarzenia, to doskonały sposób na promocję, działający jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

Poszukujesz zaufanego partnera, który pomoże Ci w zorganizowaniu profesjonalnego eventu? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu Sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 35
04-036 Warszawa
tel.: (22) 810 00 02

e-mail: 
biuro@potris.pl
e-mail: media@potris.pl

Godziny otwarcia biura: 09:00 - 17:00 (pn-pt)