KONCESJA TURYSTYCZNA NR 0486
Członek Warszawskiej Izby Turystyki

Organizacja imprez firmowych i eventów - Warszawa

W każdym przedsiębiorstwie wszyscy pracownicy powinni wyróżniać się nie tylko wydajnością i kreatywnością, ale również zdolnością do pracy w zespole. A żeby to było możliwe niezbędne są imprezy typu teambuilding, które oferuje nasza firma eventowa z Warszawy - Potris! Przygotowaliśmy wiele, atrakcyjnych propozycji, dzięki którym znajdą Państwo wydarzenie idealnie dopasowane do Państwa pracowników.

Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność, co widać w każdym szczegółowo zaplanowanym detalu eventu. Znajdziemy odpowiednie miejsce, przygotujemy wszystkie akcesoria, wynajmiemy dodatkowe oprzyrządowanie, a także zadbamy o profesjonalne wsparcie oraz niekończącą się zabawę. Państwa pracowników na każdym etapie imprezy firmowej będzie wspierać nasz zespół, który może składać się między innymi z konferansjera oraz wykwalifikowanego instruktora.

Nasza organizacja eventów w zakresie teambuilding obejmuje między innymi znany wszystkim paintball, a także dużo bardziej zaawansowane gry terenowe typu Operacja Delta. To właśnie podczas niej drużyny, wyposażone w urządzenia GPS, będą musieli wykonywać rozmaite zadania. Polecamy również atrakcje typu Talent Show, Odpicuj brykę, Kasyno bądź Lucky explorers!

Wyszukiwarka