KONCESJA TURYSTYCZNA NR 0486
Członek Warszawskiej Izby Turystyki

Organizacja eventów, imprez firmowych i sportowych - POTRiS Warszawa

POTRiS to warszawska firma eventowa, której specjalnością jest organizacja imprez firmowych, w tym pikników, spotkań integracyjnych i teambuilding oraz festynów, a także wydarzeń sportowych, kulturalnych czy artystycznych. Obsługujemy nie tylko Klientów biznesowych, ale również instytucje i urzędy, zapewniając kompleksowe usługi, w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zleceniodawcy.

Dbamy o wszystkie elementy imprezy plenerowej, zapewniając zarówno zabezpieczanie terenu, uzyskiwanie różnego rodzaju pozwoleń w przypadku imprezy masowej, a także dbając o rozrywkę, w tym artystyczną otoczkę. Duże możliwości oraz wieloletnia organizacja eventów o różnym charakterze pozwalają nam zadbać o oprawę artystyczną, kulturalną, rekreacyjną czy też stronę gastronomiczną. Zapewniamy przy tym niepowtarzalne finały wydarzeń – pokazy sztucznych ogni lub laserów, a nawet koncerty gwiazd. Dbając o każdy element wydarzenia i chcąc, aby zakończyło się ono powodzeniem, zapewniamy również urządzenia eventowe – od dmuchańców, przez sprzęt estradowy i gastronomiczny, aż do namiotów, mebli i agregatów prądotwórczych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, duży potencjał osobowy oraz umiejętności organizacyjne, co jest gwarancją odpowiednio zorganizowanego przedsięwzięcia, które spełni oczekiwania wymagających zleceniodawców oraz zapewni mnóstwo satysfakcji uczestnikom. Organizacja imprez sportowych, firmowych czy kulturalnych to nie wszystko – zapewniamy również ich profesjonalną obsługę oraz liczne niespodzianki, które zapewnią wszystkim z Państwa mnóstwo emocji. Zapraszamy do kontaktu z naszymi warszawskimi specjalistami, którzy zaplanują każdy szczegół wydarzenia.

Wyszukiwarka

Galeria

Zdjęcia

[SocialSuite/getFacebookPhotos] Error retrieving information about the user.